Size nasıl yardımcı olabiliriz?
info@wdtajans.com 🎉
article cover image
Hizmetler

Amadeus Uçak Bileti Xml Entegrasyonu

Amadeus uçak bileti xml entegrasyonu ile Geliştirilebilir modül ve satış sistem yapıları ,size özel online bilet satış ve mobil uygulama yazılımları ile sonuca kolay ulaşın.

UÇAK BİLETİ XML ENTEGRASYONU

Tüm havayolu uçak bileti online satış sistemleri xml bilet ve data etegrasyonu.Iati , Biletall , Biletbank Amadeus, Galileo, Thy ,Expedia, Pegasus, Onur Air ,Metro Turizm gibi xml veri hizmetine sahip tüm online servis sağlayıcılar ile sisteminizle birebir çalışan xml entegrasyonları ile kısa sürede satışa başlayabilirsiniz.

Xml akışı ve entagrasyondan sonra dilerseniz muhasebe sisteminize veri aktarımı ile cari ve fatura işlemlerinizi hatasız ve kısa zamanda sağlayabilirsiniz.

Bankalarla yapılacak pos satış xml entegrasyonu ( 3d Secure) bağlantısı ile anında tahsilat.İptal ve iadelerde bankaya otamatik iade , otomatik muhasebe kaydı oluşturma.

Herhangi bir servis sağlayıcı ile yapılan xml entegrasyonundan sonra,yönetim panelinden otomatik servis bedeli belirleme imkanı.

Yönetim panelinden kampanya ve indirim tanımlama,otomatik mailing ve sosyal medya paylaşımı.

Onlarca otomatikleştirilmiş satış ve seo ağırlıklı satış ve site yönetim paneli ile işinizi kolaylaştırıp ,web sitenize bağlı xml servis ile mobil uygulamanızı eş zamanlı çalıştırıp daha fazla bulunabilir olmanızı sağlıyoruz.

İşinizi değiştirecek fikirleri konuşalım!

Bizimle iletişime geçin

0 (212) 385 22 66