Size nasıl yardımcı olabiliriz?
info@wdtajans.com 🎉
article cover image
Hizmetler

Kurumsal Seo

Kurumsal seo ihtiyacı rakiplerin daha hızlı hareket ederek firmanızın önüne geçmesiyle birlikte,kurumsal işletmeniz ve yöneticilerin dikkatini çekmeye başlamıştır.

Kurumsal seo ihtiyacı rakiplerin daha hızlı hareket ederek firmanızın önüne geçmesiyle birlikte,kurumsal işletmeniz ve yöneticilerin dikkatini çekmeye başlamıştır.

SEO DOĞAL ARAMA İLE BULUNABİLİRLİĞİ YAKALAMA

Kurumsal seo hizmeti ; tüm arama motorlarının kullandığı en önemli arama kriteri ile sitenizde kullanılan kelimeler ve söz dizimiyle birlikte,seo kurgusu iyi yapılmış ve iyi bir kodlama sistemine sahip ,iyileştirme ve optimizasyondur.Dolayısı ile ürün veya hizmetiniz ne olursa olsun, sitenizin yazım dili hataları,site mimarisi ve url yapısı ürünlerinizin ve hizmetlerinizin bulunabilirliğni o denli sınırlayabilir.

Seo optimazsyonu uygulanmamış bir web sitesinde,Arama motorları sitenizde asla seo analizi yapmazlar,ayrıca seo eğer sitenizin yayına başladığında veya yayına alındıktan sonra bir kez kurallara ve o anki arama trendlerine uygun yapıldığında aslında birçok problem ortadan kalkmış olacaktır.Sitenizin arama motoru optimizasyonu SEO yapısı oturduktan sonra ise,sitenize gelen kötü amaçlı linkler ile negatif seo tespiti yapılarak işelmlerin kalıcı olması sağlanır.Yapılan seo çalışmalarında iş yaptığınız sektör,rakipleriniz ve web siteniz tamamen gözden geçirilerek gerekli iyileştirmeler bu kriterler göre yapılır.

Dolayısı ile site yazılımınızın sitenizin arama motorlarına kendini daha etkin bir şekilde tanıtabilecek yapıda olması gerekiyor.SEO ya da arama motoru optimizasyonu aşamasında sitenizin ürünlerinizin ve rakiplerinizin iyi bir şekilde incelenmesi ve bu detaylar üzerine bir iş planı oluşturulması gerekir.Bu süreçte eğer internet reklamı kullanan bir firma iseniz daha hızlı ve etkin bir SEO çalışması gerekecektir.

Günümüzde internet reklamları ile tüketiciye ulaşmaya çalışan ürün,hizmet ve servis sağlayıcıların bir çoğu kullandığı reklamın maliyetlerinin SEO veya arama motoru optimizasyonu ile düşeceğinin bilincinde değiller. Oysaki yapılacak bu çalışma ile hem arama sonuçlarında hızlı bir şekilde bulunabilirlik artarken hemde reklam tarafında harcanan bütçede gözle görülür bir düşüş sağlanmaktadır.

Sizinde içeriğiniz web aramalarında daha öne çıkabilir, tüm SEO ve arama motoru optimizasyon hizmetlerimizde bulunabilirliğinizi sizden daha fazla düşünüyor, tüm yenilikleri sizin için kullanıyoruz.

Web sitenizinin SEO yapısı hakkında, ücretsiz bilgi almak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

PEKİ NEDEN BİZ ?

Google ajansı olarak hizmet veren ve aylık ödemelerle işletmeleri seo dan önce aylık gelir kapısı gibi gören bir işletme değiliz. Google ajansı sadece Türkiye de ortaya çıkmış bir yapı olmakla birlikte, gerçek Google iş ortakları ise Google reklamları yani Adwords tarafında hizmet verir ki bu firmalarında seo veya arama motoru optimizasyonu ile uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Biz yaptığımız işe güveniyoruz. Sitenizi inceliyor, seo tarafını etkileyecek yapısal eksiklerini belirliyoruz. Bu yapısal eksiklikler giderildikten sonra seo çalışmalarımıza başlıyoruz. Sektörünüz ürün ve hizmetlerinizle ilgili detayları arama motorlarının bulup, erişebileceği ve anlayabileceği duruma getiriyoruz. Siteniz arama motorları ile el sıkışıncaya kadar optimizasyonumuz devam ediyor.

Bunu bir defaya mahsus yapıyoruz, aylarca seo optimizasyonu için ödeme yapmanız gerekmiyor ki böyle bir sistem tamamen yanlış.

Google ,Yandex,Bing üç arama motorunun farklı optimizasyon yapılarına göre seo çalışmalarımız oturtuluyor. İşin belirleyici kriterlerini sizlerle işin başlangıcında konuşarak nereden nereye gelebileceğinizi anlatıyoruz. Rakiplerinizi birlikte konuşup neden ileride veya geride olduklarını size açıklayarak aslında sizin seo açısından nerede olacağınızı da belirlemiş oluyoruz.

Kandırmıyoruz, seo hizmeti verdiğini iddia eden birçok firmanın ne kadar eksiklerle siteleri teslim ettiğini göstererek bizim aynı hatayı yapmadığımız görmenizi istiyoruz. Ulaşılamayacak garantiler vermiyoruz, bulunduğunuz noktadan daha ileri taşımaya garanti vererek birlikte yükselişi izliyoruz. İlerleme olmaması halinde ücretsiz olarak ilerlemeyi sağlayıncaya kadar hizmet veriyoruz.

Ürün ve hizmetiniz çok ve fiyatlar anlık ve değişkense bunu akıllıca kullanıp lehinize çeviriyoruz. Rakiplerinizden dahice ayrılmış oluyorsunuz. Seo için sosyal medyanızı etkin kullanmayı sağlayacağınız destekleri veriyor gerekirse küçük bir destekle sosyal medya da yüzlerce paylaşıma sahip oluyorsunuz.

Biz seo ve arama motoru optimizasyonunda ürünü, markanızı rakiplerinizi tanımadan bu işi yaparız demiyoruz. Seo sadece bulunabilirlik değildir unutmayın, doğru zamanda doğru ürün veya hizmetle doğru yerde bulunabilmektir.

Biz her şeyin başında web ajansız kendi yazılım ekibimiz ile yüzlerce seo ya tam uyumlu web sitesi tasarlamanın ve teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Evet biz yazılım tarafında çok iyiyiz iyi projeleri güç projeleri başardık, bizi diğer seo firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz de bu;

Sadece seo ile uğraşan firmalar gibi, sitenizdeki seo uyumunu bozan düzeltmeleri bunları yaptırmanız gerekiyor deyip sizi uğraştırmıyor, yazılım ekibimizle tam da olması gerektiği gibi düzeltmeleri yapıyoruz.

Yazılımın ve seo nun vazgeçilmez bir bütün olduğunun bilincindeyiz, yazılım ekibi bulundurmak birçok seo firması için ek maliyetler doğuruyor böyle bir maliyeti sadece seo yapan firmalar karşılamıyor karşılamak istemiyor.

İşinizi değiştirecek fikirleri konuşalım!

Bizimle iletişime geçin

0 (212) 385 22 66