Size nasıl yardımcı olabiliriz?
info@wdtajans.com 🎉

Mobil Uyumlu Web Sitesi

6 Mart 2024
article cover image
Blog
Mobil uyumlu web sitesi ,Web sitesinin tasarımı mobil uyumlu mu, nasıl anlaşılır, mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı var mıdır?

Mobil uyumlu web sitesi ,Web sitesinin tasarımı mobil uyumlu mu, nasıl anlaşılır, mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı var mıdır?

Mobil kullanım için optimize edilmemiş web siteleri,yani mobil uyumlu olmayan ya da responsive olmayan tasarıma sahip web siteleri ziyaretçiyi olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanıtmanızı da engelleyecektir. Günümüzde internet kullanıcıları artık sadece ofis veya ev bilgisayarlarında ve tarayıcılarından internete erişmiyor. Aksine mobil cihazların internet tarayıcıları her an, her ortamda daha fazla kullanılarak internet erişimi yapılıyor. Mobil site uyumluluğu da tam bu noktada ele alınması gerek önemli bir konu halini alıyor.

Mobil Uyumlu Web Tasrım ;

Web sitenizi yaptırdınız çok şık ve modern görünüyor; sizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi tam olarak yansıttığını düşünüyorsunuz. Peki aslında sizin hitap ettiğiniz kitlenin internet erişiminin daha çok hangi kaynaktan geldiğini araştırdınız mı? Çoğunluk mobil tarayıcı üzerinden ise ve web sitenizin mobil uyumluluğu yani Responsive yapısı yok ise siz aslında kitlenize ulaşamıyorsunuz demek olacaktır. Web siteniz için harcadığınız, zaman, emek ve maliyet aslında her şeyi çöpe atmaktan başka bir şey olmayacaktır.

Daha tehlikelisi ise ürün veya hizmetiniz rakiplerinizden daha önde, daha başarılı olsa bile rakipleriniz her zaman sizin önünüzde olacaktır.

Mobil uyumlu web tasarım ın eksikliğini veya yetersizliğini rakamlara yansıttığımızda ise;

Sektörünüze göre, siteye erişim saatine göre , kayıp oranınız %80 lere kadar ulaşabilmektedir. Böyle bir kaybı göze almaktansa sizi, işinizi, hizmet verdiğiniz kitleyi tanıyıp buna uygun kurumsal bir mobil web sitesi planlaması yapabilecek uzman ekibimizle hemen tanışın.

.

Web performansınızı ,rakiplerinizi ,hizmet veya ürün grubunuzu inceleyerek, bulunduğunuz noktadan ulaşmanız gereken noktaya sizi hızlı bir şekilde ulaştıralım.Mobil uyumlu web sitenizi gerek tasarımı gerekse yazılımı ile dijital dünyaya birlikte açalım.

Siz de sitenizin mobil uyumunu tarafsız olan bu linkten kontrol edebilirsiniz.

İşinizi değiştirecek fikirleri konuşalım!

Bizimle iletişime geçin

0 (212) 385 22 66